My diary

28.5

29. května 2007 v 21:38 | smajlinka
Pondělek :) >>>>>>

Zdravim

23. května 2007 v 16:39 | smajlinka
ahojky. já teď chodim jenom na vaše blogy, tak se nedivte že sem nepíšu. už zas letim.....na vaše blogíky :)

Sem u zubaře

15. května 2007 v 16:00 | smajlinka
Teďka bych měla bejt u zubaře. To je ale vpoho, vždycky tam sem jenom 10 minut. No a pak možná s mamkou pudem na nákupy ale to není jistý x/ Co tu chcete? Už nic přepřipravovat asi nebudu, nemám nápady a tyhle dvouvětový články sou na nic.
P.S. článek je opět předpřipravenej ze soboty večer

Infoška

15. května 2007 v 12:04 | smajlinka
Tak teď máme infošku, nic sem dávat nebudu, kouknu se na vaše bločky. Teďka děláme referáty, ostatní je přednášejí a my musíme poslouchat :( Já to mám naštěstí za sebou :) Bez počítače to přežívám :D Dneska du k zubařce, zejtra s kámoškama do cukrárny :P Super zpráva: příští týden budeme mít jenom 4 hoďky každej den a v pondělí a v pátek dem někam pryč, jednou na koncert a pak nevim kam. No, tak se mějte :)
A ještě návštěvnost:
Navstevnost za minuly tyden (7.5.2007 - 13.5.2007) je:
Pondeli: 57
Utery: 49
Streda: 31
Ctvrtek: 34
Patek: 32
Sobota: 79
Nedele: 73

Celkem: 355
Wow, já nemám slov! Prostě vám moc a moc a moc děkuju :-* MVMR :D

Evropskej den :P

9. května 2007 v 18:02 | smajlinka
Tak dneska sme měli ten evropskej den. vy o něm vlastně nevíte, že? takže: všecky anglický třídy se účastnily evropskýho dne v jídelně. program: naše třída musela minulej týden vyrobit vlajky zemí EU a dneska sme je na začátku nosily do jídelny a jiní lidičky z jiné třídy o těch zemí něco řekly (všecko bylo v ájině!). my sme tam jenom ty vlajky donesly a pak si sedli na židli. pak byla prezentace o EU, kterou připravila zase jiná třída. pár lidí k tomu něco říkalo, bylo toho hodně a uměli to nazpaměť (nezávidim jim to šprtání) ale já z toho nic nevim, protože sem anglicky nic nerozuměla :) pak byl kvíz: naše třída vs. jiná třída. 10 lidí soutěžilo(já mezi nima nebyla, naštěstí :P). vyhrály sme my :D a pak byl další kvíz: jiná třída vs. jiná třída. měli sme akorát první hoďku. po tom až to zkončilo (o půl 12) tak sme měli zas hodiny: zemák-nezkoušela ufff a fyziku-nuda a volnou a výtvarku-pohoda. dneska to bylo dobrý :)

Dvojnásobnej víkend :D

6. května 2007 v 19:36 | smajlinka
Zejtra nejdu do školy, mám volno, takže wíííkend pokračuje :P a to je supeeeer. V pátek sem byla venku s kámoškama, včera na minioslavě (byli sme tam 3 :P) narozek u kámošky. taky mám půčený LOST 1. i 2. sérii s dabingem AXN, tak sem se dneska koukla na 1. dva díly. Je to teda nezvyk, sem zvyklá na nováckej dabing. Večer se budu dívat na ty LOST, co sou v telce ;) jinak na blogec teď nemám čas, už zase musim. Brzo vám semka dám picty ztracenejch, tak se těšte :D Možná eště dnska, ale nic neslibuju. Tak já letím sem šoupnout ty pictíky. Doufám, že nebudu muset odejít.
Hlavně si ten double víkend užijte, i když je hnusný počasí :/

Začíná máj :P

3. května 2007 v 19:23 | smajlinka
A je to tady! květen! to už budou za chvilku velký prázky :D. Sorry, že sem semka nepsala, ale nebyl čas. Jinak, mám se skvěle :) V pondělí nám dala ředitelka volno, což je suprový! Čtyři dny volna: to je úžasný! To mě udělalo radost :) Dneska se nic zajímavýho nedělo, všcko je jako vždycky. Už se těším na zejtra, pudem s NK ven :)
Taky sem napsala další část povídky, je ale strašně krátká. Nemám prostě psací období :P Ono ani není jistý jestli to dopíšu, protože všecky příběhy co sem psala dopadly takhle: počáteční nadšení>píšu, píšu, baví mě to → nadšení už není tak velký>sem tam něco napíšu →smůla, už se mě to nechce psát>povídka zůstává nedopsaná. To je moje psací teorie :P
Zítra tady nic novýho nečekejte. Vlastně ani v sobotu ne. Jak sem už psala, rači se dívám na vaše bločky, než píšu na ten svůj.
Hlavně si užívejte jara! Mějte se :D

Dobrá zpráva pro vás: sem tu :)

28. dubna 2007 v 20:00 | smajlinka
Teda možná to pro některý je špatná zpráva-tak to sem ani nelezte. Na compík sem se dotala až teď. Ani mě nechybělo, že tu nejsem. Vstávala sem až v 10 a snídala až do půl jedenáctý :D. njn, já vždycky o víkendu snídám dlouho :) A Jak ste se měli vy? Venku je vedro, co? Jak sem už psala minule, moc mě už blog nebaví, ale na vaše blogy se koukám ráda. Tak třeba ještě něco napíšu, ale nvm nvm.......
Super smajlíkovské mumie :P


Sou úchvatní, že? Vzala jsem je od aliiiss
P.S. předevčírem sem udělala tu hádanku, vítězce co nejdřív něco dodám. Ale nakonec sem semka ani nic nepsala a nedávala sem obrázek. No neva, ale chtěla sem semka dát colorfullku nebo fotku ze života ;)

Tak dnešek :P

26. dubna 2007 v 17:35 | smajlinka
Omlovám se, že sem tady včera nebyla, ale ňák nebyl čas na blog. Včera se nic moc nedělo, psali sme přírodovědnýho klokana v chemii, to budu nejhorší, protože to bylo težký, na stopro dobře mám jenom jednu otázku. nedá se nic dělat. jinak mě už nebaví sem psát. nevim proč :/ rači se dívám na vaše bločky. takže tui nic nečekejte. snad jenom dalí díl život je krátkej, ale dneska asi ne, protože nemám na psaní té povídky náladu. jinak dneska nám odpad děják, takže sme měli jenom 7 hodin a to je super. zejtra se taky nic nebude dít. tak se mějte. sorry, že sem nějak moc nepíšu, ale nemám co a nechce se mi. budete to muset přetrpět............
P.S. du zkusit napsat pokráčko povídky. část už mám, ale není to celý. ale nic zaručuju :P- no tak tohle sem napsala před 2 minutama, ale teď už se mě to nechce psát, takže du zveřejnit tenhle článek a jdu na vaš blogy atd.>>>>>>>>>>>ahojky ;)
P.P.S. >>tady<< máte obrázek, aby se neřeklo :D
P.P.P.S. Hádanka pro vás, abyste se mi tu neunudily k smrti: tipněte si,co sem dám za obrázek zítra: a) colorfullku, b) obrázek celebrity, c) fotku z mýho života, d) vector, e) nějakou animaci, f) avatar......................................správný sou dvě odpovědi :P, buď vám sem dám to, anebo to :P tak si tipujte dvě odpovědi! :D jo a kdo odpověděl správně vám řeknu až zítra až sem tn obrázek dám, dneska do toho nebudu nijak zasahovat :)

Ahojenky aneb 20.4. :)

20. dubna 2007 v 19:46 | smajlinka
Dneska nám matikář napařil přepadovku protože sme ho včera naštvali. jinak se nic nedělo, akorát zkoušela z hudbky a bohužel vyvolali i mě. na noty do c3. nevim co mě dala, ale to je jedno. taky sme v češtině museli napsat mini slohovku (5-7 vět) na téma "můj nejmilejší strom" No to je fakt téma. jako co mám kecat o mým nejmiljším stromu, když žádnej nemám? tak sem, napsala, že nejhezčí sou břízy. jinak už zas mizim. odpoldne nám nejel net, tak sem sem nic nemohla dat, a teď sem stihla akorát skouknout vaše bločky. tak se mějte a děkuju vám za komenty. jako fakt strašně moc díky
P.S. abyst se nenudily, tak sem dávám jeden obrázek ↑ krásný co? konečně je tady jaro! i když dneska moc teplo nebylo...
 
 

Reklama